Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LV
Jaunumi

Pasūtīšana

Norēķini

Preču piegāde

Noteikumi

Kontakti

Līzings

Garantijas serviss

Mēs rakstām

Datu aizsardzība


Kontakti

Tālr. Nr.: 27727729, 27885527

E-pasts: info@magnetik.lv

 

Darba laiks no 10:00 - 17:00

S., Sv. - brīvdienas


Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Līzinga noformēšanas iespējas

Kredītlīgumu var slēgt Magnetik Interneta veikala klienti vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Līdz lēmuma pieņemšanai par kredīta izsniegšanu, SIA Inbank Līzings izvērtē klienta maksātspēju, pamatojoties uz iesniegtajiem personas datiem. Sniedzot savus personas datus, Kredīta ņēmējs piekrīt, ka tas dod tiesības Kreditētājam veikt darbības ar Kredīta ņēmēja personīgajiem datiem, ieskaitot to vākšanu, glabāšanu, izmantošanu, izziņošanu, publisku izziņošanu, iekļaušanu parādnieku reģistrā u.c. Pasūtījumu,lai noformētu kredītlīgumu, var noformēt elektroniski, izvēloties apmaksas veidu - līzings. Noformējot pasūtījumu, jāuzrāda personas kods, darba vieta un ieņemamais amats, preces saņemšanas datums un vēlamais apmaksas mēnešu skaits.

 

Kredīta ņēmēja veiktais pasūtījums tiek uzskatīts par piedāvājumu noslēgt Kredītlīgumu. Kredīta atteikuma gadījumā, Magnetik Interneta veikals sazināsies ar klientu 3 dienu laikā. Kredīta apstiprināšanas gadījumā, Magnetik Interneta veikals kopā ar preci nosūta klientam kredīta līgumu un maksājumu grafiku. Akcepts no Kreditētāja puses ir preces un Kredītlīguma teksta nodošana Kredīta ņēmējam. Kredītlīgums ir noslēgts un stājas spēkā dienā, kad Kredīta ņēmējs saņem preci.

Pasūtījuma limiti kredītlīgumam, apmaksas periodi un apmaksa par līguma noformēšanu.

Minimālā pasūtījuma summa ir 50 EUR. Kredīta ņēmējs var izvēlēties kredīta apmaksas periodu, izmantojot 3-60 mēnešu apmaksas termiņu.

Maksa par līguma noformēšanu 10 EUR.

Atmaksa un procentu aprēķināšana

Kopā ar preci, klients saņem Kredītlīgumu un maksājumu grafiku. Preču piegādes izdevumi tiek samaksāti, saņemot preci. Pirmā iemaksa par preci un maksājumi, saskaņā ar maksājumu grafiku, tiek maksāti SIA Inbank Līzings. Maksājuma uzdevumā norādāms Kredītņēmēja vārds, uzvārds, personas kods un līguma numurs.

 

Fiksēta (nemainīga) procentu likme ir 30.00% gadā no neatmaksātās Aizdevuma summas.

Papildus izmaksas - 10.00EUR komisija par līzinga noformēšanu. 1.50Eur ikmēneša aizdevuma apkalpošanas maksa.

 

Efektīvā gada procentu likme ir sākot no 63% ,atkarībā no kredīta perioda ilguma.

Pasūtot preci uz nomaksu (kopā ar kredītlīguma noslēgšanu), kā arī pieņemot pasūtīto preci, Kredīta ņēmējs apņemās pildīt visus Līgumā norādītos punktus un un kredīta apmaksu veikt saskaņā ar norādīto grafiku.

Līguma laušana un izbeigšana

Laužot pirkšanas-pārdošanas līgumu 14 dienu laikā pēc Kredītlīguma noteiktās preces saņemšanas, tiek uzskatīts, ka Kredīta ņēmējs ir lauzis arī Kredītlīgumu. Šādi laužot Kredītlīgumu, Kredīta ņēmējam nav jāatmaksā Kredīta summa Kreditētājam.

Kredīta ņēmējam ir tiesības vienpusēji pirms termiņa lauzt šo Līgumu, t.i., atmaksāt pirms termiņa visu kredīta summu, paziņojot par to Kreditētājam rakstiski vismaz 10 dienas iepriekš.

Kreditētājam ir tiesības vienpusēji pirms termiņa lauzt šo Līgumu, paziņojot par to Kredīta ņēmējam rakstiski, un pieprasīt no Kredīta ņēmēja nekavējoties atmaksāt visu Aizdevuma pamatsummu, procentus par Aizdevuma izmantošanu un līgumsodu šādos gadījumos:

Kredīta ņēmējs ir kavējis atmaksāt vismaz trīs Kredīta daļas pēc kārtas, un Kreditētājs rakstiski ir uzdevis Kredīta ņēmējam divu nedēļu laikā atmaksāt parādu un brīdinājis, ja parāds netiks dzēsts, Kreditētājs lauzīs līgumu, un Kredīta ņēmējs nav atmaksājis parādu noteiktā perioda laikā; Kredīta ņēmējs ir sniedzis Kreditētājam nepatiesus vai maldinošus datus, kas bija pamatā Kredīta izsniegšanai.

Atbildība par līguma saistību pārkāpšanu

Par atmaksas Grafikā noteikto termiņu kavējumu un maksājumu apmēra neievērošanu Kredīta ņēmējs maksā Kreditētājam līgumsodu 0.13333% apmērā no nesamaksātās summas par katru nokavēto dienu.

Līgumsoda apmaksa neatbrīvo Kredīta ņēmēju no Līguma saistību izpildes.

Kredīta ņēmēja parādi tiks dzēsti šādā kārtībā:pirmkārt – līgumsods, otrkārt – lai segtu procentus; treškārt – lai segtu pamatsummu.

Gadījumā, ja Kredīta ņēmējs nepilda līguma saistības vai pilda tās neatbilstoši, Kreditētājam ir tiesības pieprasīt, lai Kredīta ņēmējs atmaksātu visus ar atgriešanu un parāda piedzīšanu saistītos izdevumus, ieskaitot pasta, administratīvās, transporta, tiesas izmaksas, izmaksas, kas saistītas ar tiesas sprieduma īstenošanu, prasības nodrošināšanu un Kredīta ņēmēja meklēšanu.Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasSalidzini.lv logotips