Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LV
Jaunumi

Pasūtīšana

Norēķini

Preču piegāde

Noteikumi

Kontakti

Garantijas serviss

Datu aizsardzība


Kontakti

Tālr. Nr.: 27885527,

E-pasts: veikals@magnetik.lv

 


Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

E-veikala noteikumi

Magnetik interneta veikals saviem pircējiem piedāvā tikai jaunas preces oriģināliepakojumā.

Visām Magnetik Interneta veikalā pārdotajām elekrtoprecēm, atbilstoši LR likumdošanai, ir 24 mēnešu oficiāla garantija.


Iepirkšanās kārtību interneta veikalā Magnetik reglamentē LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu"

 

Patērētāja tiesbas

Pircējam ir tiesības atteikties no saņemtās preces 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Atgriešanas gadījumā precei jābūt nelietotai, oriģinālā iepakojumā. Atteikuma tiesību veidlapu varat lejuplādēt šeit

 

Preces atgriešanas gadījumā veiktā samaksa par preci tiek atgriezta ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, preces izpakošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

 

Atgriežamā prece, iepakota kopā ar atriešana sveidlapu, jānosūta pa pastu uz adresi RG Concept Store SIA, Hospitāļu iela 5, Rīga, lv-1013.

 

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme,parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

Pircējam ir iespējams iegūt papildus interesējošo informāciju par attiecīgo preci, sazinoties ar Magnetik vai izpētot informāciju ražotāju oficiālajās mājas lapās, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem.
Magnetik sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem.
Preces atgriešanas izmaksas apmaksā pircējs.
 
Pretenziju pieteikšanas kārtība

Magnetik internetveikala pircējam ir tiesības pieteikt pretenzijas, ja ir ievēroti noteikumi, kas paredz, ka prece tiek lietota mājas apstākļos, liedzot apkārtējās vides iedarbību uz ierīci un rūpīgi ievērojot lietošanas instrukciju. Pretenzijas pieteikšanas laiks – 24 kalendārie mēneši no preces pirkuma brīža.

Preces transportēšanu uz remontdarbnīcu veic pircējs par saviem līdzekļiem. Defektus novērš „ Patērētaju tiesību aizsardzības likumā” noteiktajā kārtībā un termiņā. Komplektējošo detaļu pasūtīšanas gadījumā remonta termiņš tiek papildus saskaņots ar pircēju.

 
Magnetik saistības:
Sniegt bezmaksas konsultācijas preces ekspluatācijas jautājumos,
Veikt izstrādājuma remontu noteikajā garantijas periodā, ja tiek uzrādīts derīgs pirkuma apliecinājums: pirkuma čeks vai preču - rēķina pavadzīme,

Mainīt izstrādājumu pret jaunu, ja noteiktajā pretenziju pieteikšanas laikā ir veikti trīs remonti, vai, ja apstiprinājusies remonta neiespējamība.

 
Magnetik interneta veikala saistības tiek anulētas, ja:
pircējs nav ievērojis lietošanas instrukciju,
konstatēti preces mehāniski bojājumi,
pircējs nevar uzrādīt preces pirkuma apliecinājumu rēķinu vai preču pavadzīmi – rēķinu,
precei konstatēti garantijas plombu bojājumi,
konstatēts nesankcionēts preces remonts vai nepareiza preces uzstādīšana/pieslēgšana,

bojājumi radusies neparedzētu, stihisku apstākļu, vai elektriskā tīkla sprieguma nestabilitātes dēļ, mitruma, kaitīgu vielu, kukaiņu un kādu priekšmetu iedarbības rezultātā,

prece izmantota profesionālos nolūkos, ignorējot lietošanas instrukciju.

 

Preci nemaina,ja konstatēti mehāniski bojājumi, dizainā veiktas izmaiņas, bojāti ierīces piederumi. Bezmaksas remontā neietilpst ierīces tīrīšana, eļļošana, sildelementu atkaļķošana (ūdens varītājiem), tehniskā apkalpošana, asmeņu regulēšana (matu griezējiem), saplīsušu stikla daļu vai nodilumam pakļautu detaļu nomaiņa. Šādi darbi tiek veikti par maksu. Bojājumu gadījumā ierīce jānodod remontdarbnīcā, pievienojot pirkuma apliecinājumu, rēķina kopiju vai preču pavadzīmi – rēķinu.

 Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasSalidzini.lv logotips