Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LVRU
Jaunumi

Pasūtīšana

Norēķini

Preču piegāde

Noteikumi

Kontakti

Garantijas serviss

Mēs rakstām

Datu aizsardzība


Ķirbju pīrāga garšvielu maisījums
Recepte nepilna laika veģetāriešiem
Veselīgie ķirbju, burkānu un ābolu mafini


Kontakti

Tālr. Nr.: 27885527,

E-pasts: veikals@magnetik.lv

 

Darba laiks no 11:00 - 18:00

S., Sv. - brīvdienas


Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Mēs rakstām

 

 Ķirbju pīrāga garšvielu maisījums

 

Ir rudens vidus, un ķirbju sezona rit pilnā sparā, taču šī recepte ir vissezonas un tā saglabā savu lieliskumu visu gadu. Bet, atgriežoties pie oktobrīgā noskaņojuma, lai ienestu vai atgādinātu sev par zeltīto rudens mežu sajūtu uz virtuvi, es izvēlos laika apstākļiem atbilstošas garšvielas: ķirbju pīrāga garšvielu. Angliski tā ir parīzstama kā pumpkin pie spice, un tā ēdieniem to pašu nokrāsu, kuru daudzi nāk skatīties Līgatnē, Siguldā un citos Latvijas dabas dotajos mākslas muzejos.

Lai gan ķirbja pīrāga garšvielu ir iespējams iegādāties veikalā, nopirkt rudens sajūtu, manuprāt, ir diezgan ciniska attieksme pret šo gadalaiku. Tādēļ aicinu arī Tevi pagatavot pašam savu, lai arī Tavu virtuves atmosfēru bagātinātu paša roku darbs. Ja neskaita viegli romantisko noskaņu, kas pavada garšvielu gatavošanu, svaigām garšvielām ir izteiktāka garša, vairāk labo īpašību un spēcīgāks aromāts nekā veikala plauktā ilgi garlaikojušamies maisījumam.

 

Ķirbju pīrāga garšvielu maisījums

 

 Recepte nepilna laika veģetāriešiem

 

Tāpat kā dabai nav svarīgi, kādā formā tu griez dārzeņus, nav arī svarīgi, vai Tu esi svaigēdājs vai gaļēdājs, vegāns vai visēdājs, olimpiskais čempions triatlonā vai šahā, dārzeņus noteikti jāēd ikvienam. Toties mūsu gaume, principi un ēdienkarte gan mēdz atšķirties, un tie ir katram no mums svarīgākie, jo tā ir daļa mūsu.

 

 

 

 

 

 Veselīgie ķirbju, burkānu un ābolu mafini

 

Sārtā gadalaika blāzmas vai nu jau sāk kļūt visuresošas. Taču krāsām gan uz ielām, gan uz mājām nāk līdzi aukstums un visādas slimības. Tādēļ ir īstais laiks, lai padomātu par to, kādā veidā pasargāt sevi no šīm nelaimēm; viens no veidiem ir paņemot to, ko rudens mums piedāvā: ražu.  Septembris ir dažādu pašmāju dārzeņu un augļu, tostarp šo mafinu galveno sastāvdaļu ražas laiks. Un kā gan citādi, lai bauda krāšņā gadalaika klātbūtni, ja ne visas tā dāvanas savietojot vienā garšīgā ēdienā vienlaikus?

 Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasSalidzini.lv logotips