Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LV
Jaunumi

Pasūtīšana

Norēķini

Preču piegāde

Noteikumi

Kontakti

Līzings

Garantijas serviss

Mēs rakstām

Datu aizsardzība


Kontakti

Tālr. Nr.: 27727729, 27885527

E-pasts: info@magnetik.lv

 

Darba laiks no 10:00 - 17:00

S., Sv. - brīvdienas


Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Datu aizsardzība

 

Privātuma politika

magnetik.lv, ko uztur uzņēmums Magnetic Five, SIA,ir apņēmies un īsteno Jūsu privātuma aizsardzību. Šī privātuma politika izskaidro magnetik.lv datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas un tiesības attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

Personas datu aizsardzība

Šī privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību ir balstīta uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk tekstā– Regula) prasībām. Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar kārtību, kas ir noteikta Regulā.

 

 

Kāpēc magnetik.lv apkopo, glabā un apstrādā Jūsu datus?

Jūsu dati tiek apkopoti, lai:

  • ļautu personalizēt Jūsu piekļuvi sistēmai;

  • ļautu magnetik.lv atbildēt uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;

  • sagatavotu anonīmu statistiku par tīkla vietnes lietošanu;

  • sniegtu Jums pakalpojumus un piegādātu produktus;

  • nodrošinātu Jums klientu atbalstu;

 

magnetik.lv, ko uztur Magnetic Five, SIA darbinieki un tās līgumpartneri apkopotos datus lieto tikai iepriekš minēto mērķu īstenošanas nolūkā, kā arī lai uzlabotu Jums sniegto pakalpojumu kvalitāti. Šādi datu lietotāji ir informēti par un savā darbībā ievēro piemērojamos datu apstrādes likumības un drošības nosacījumus, tajā skaitā normatīvo aktu prasības un šīs politikas noteikto.

 

 

magnetik.lv ir tiesīgi nodot Jūsu datus citām personām, ja tas nepieciešams tādu magnetik.lv pienākumu izpildei, kas izriet no piemērojamiem normatīvajiem aktiem.

 

 

Kurš ir atbildīgs par Jūsu datu apstrādi?

Datu pārzinis, kurš ir atbildīgs par apkopoto datu apstrādi Jūsu valstī, ir Magnetic Five, SIA. reģistrācijas Nr. 40103349925, juridiskā adrese Hospitāļu iela 14A-22, Rīga, LV-1013, Latvija. Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūgums sūtīt e-pastu uz info@magnetik.lv.

Tikai attiecīgi iecelti un pienācīgi pilnvaroti Magnetic Five, SIA. uzņēmumu darbinieki var piekļūt datiem, izmantojot savu lietotāja ID un personīgo paroli attiecīgās sistēmās.


Reģistrējoties kā lietotājs, persona piekrīt datu apstrādei (izmantošanai) saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem tiesību aktiem, kuru veic magnetik.lv, un tie tiks izmantoti, lai nodrošinātu pakalpojumus, ko piedāvā magnetik.lv. Ja nepieciešama preču piegāde, uzņēmums kurjerdienestam nodod šādu informāciju: klienta vārds, uzvārds, piegādes adrese, telefona numurs. magnetik.lv  apņemas nodrošināt Jūsu privātumu un privāto datu aizsardzību, un apņemas neizpaust un nenodot Jūsu sniegto personīgo informāciju trešajām personām. magnetik.lv nav atbildīgs par informācijas, kuru Klients norāda reģistrācija formā, precizitāti, pareizību un ticamību.
Piekrītot kļūt par reģistrētu lietotāju, personai ir jānorāda aktīva, lietotājam pieejama e-pasta adrese un tālruņa numurs. Ievadot paroli, lietotājs uzņemas visu atbildību par šīs paroles drošumu un nepieejamību trešajām personām. Bez klienta atļaujas uz e-pastu netiek sūtīta reklāmas informācija.

Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, sazinoties ar magnetik.lv elektroniski: info@magnetik.lv

 

Sīkdatnes(cookies)

Informējam, ka magnetik.lv lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ir informācijas vienības, ko tīmekļa vietne nosūta Jūsu pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma tos ieraksta sīkdatņu failā, kas tiek saglabāts Jūsu datora cietajā diskā. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem pārvietoties tīmekļa vietnē un ļauj tīmekļa vietnes uzturētājam pielāgot tā izveidoto saturu vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabot lietotāju veikto darbību rezultātu. Ja sīkdatņu funkcija Jūsu pārlūkprogrammā nav iespējota, mēs nevaram nodrošināt magnetik.lv vietnes korektu darbību.

magnetik.lv tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes nevāc personiska rakstura informāciju par lietotāju.

magnetik.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;
- lietotāju autentifikācijai;

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasSalidzini.lv logotips