Login / Регистрация
Корзина:
0.00 €
LVRU
Новости

Как заказать товары

Условия е-магазина

Оплата

Доставка заказов

Контакты


Kontakti

Tālr. Nr.: 27885527

E-pasts: info@magnetik.lv

 

Darba laiks no 10:00 - 17:00

 


Pirkumu grozs
В корзине
нет товаров

Lietotāju sistēma

Е-почта:
Пароль:
»Регистрация 
»Забыли пароль? 

Как заказать товары

Lai veiktu pasūtījumu interneta veikalā Magnetik,  ir nepieciešama reģistrācija.

    

     Reģistrētiem lietotājiem tiek piedāvāta iespēja pasūtīt preci. Sameklējam sev vajadzīgo preci katalogā, un spiežam pogu „PIRKT”. Prece tiek ievietota jūsu iepirkumu grozā vienā eksemplārā. Ir iespējams mainīt daudzumu, ierakstot kolonā daudzums sev vēlamo skaitu un nospiežot pogu  „PĀRRĒĶINĀT”. Sarkanais krustiņš rindas beigās palīdzēs izņemt preces no jūsu groza pa vienai, spiežot pogu „IZTUKŠOT GROZU”, no jūsu groza tiks izņemtas visas preces. Poga  „ATPAKAĻ” atgriezīs jūs pie preču kataloga. Poga „PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA” atvērs jaunu logu, kurā tiks piedāvāts  izvēlēties juridisko statusu,  vēlamo apmaksas veidu  un piegādi. Lūdzam ņemt vērā, ka, izvēloties jebkādu preču piegādi, pasūtījums jāapmaksā ar pārskaitījumu.Poga „MAINĪT GROZA STATUSU” palīdzēs veikt korekcijas iepirkumu grozā. Preču atlasīšanu katalogā var veikt arī bez reģistrācijas, bet lai veiktu pasūtījumu tiks piedāvā reģistrācija un iepriekš minētā procedūra. Poga „IESNIEGT PASŪTĪJUMU IZPILDEI ” pabeigs jūsu pasūtījuma veikšanu.

    

     Informācija par veikto pasūtījumu tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu, un pēc pasūtījuma apstrādes mūsu menedžeris sazināsies ar jums. Informācija par pasūtījuma statusu ir redzama sadaļā „LIETOTĀJU SISTĒMA” .

 

Interneta veikals Magnetik darbojas, izmantojot piegādātāju sniegto informāciju par preču pieejamību noliktavās. Faktiskā preču piegāde patērētājam tiek veikta 1 - 5 darba dienu laikā, atkarībā no izvēlētās preces atrašanās noliktavas, par ko Jūs tiksiet informēts atsevišķi.

Ekskluzīvo preču piegādes laiks atšķirsies no augstākminētā.Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasSalidzini.lv logotips