Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LVRU
Jaunumi

Pasūtīšana

Norēķini

Preču piegāde

Noteikumi

Kontakti

Garantijas serviss

Mēs rakstām

Datu aizsardzība


Spirālgriezēji
Vakuuma blenderis - aktualitāte veselīga ēdiena entuziastiem
Izvēlamies blenderi
Indukcijas plītis


Kontakti

Tālr. Nr.: 27885527,

E-pasts: veikals@magnetik.lv

 

Darba laiks no 11:00 - 18:00

S., Sv. - brīvdienas


Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Vakuuma blenderis - aktualitāte veselīga ēdiena entuziastiem

Vakuuma blenderis - jaunums veselīga ēdiena entuziastiem

 

     Vakuuma blenderi - jauna tehnoloģija smūtiju pagatavošanai bezgaisa vidē. Ikviens no mums ir pieredzējis ābolu vai banānu oksidāciju, to krāsu maiņu, kas rodas ķīmiskā reakcijā ar skābekli - šie produkti ātri oksidējas. Lai mazinātu produktu oksidāciju un ikviens no mums varētu pagatavot skaistas krāsas, garšas un perfektas stuktūras smūtijus, ir radīti vakuuma blenderi, kas savu darbu veic vakuuma apstākļos - pirms produktu smalcināšanas no blendera krūzes tiek izsūknēts gaiss un tikai tad sākas produktu smalcināšana.

 

 

Kāpēc izvēlēties vakuuma krūzes blenderi?

 

     Vakuuma blenderi ir izstrādāti īpaši tiem cilvēkiem, kuri vēlas maksimizēt uzturvielas un gūt labāko no saviem veselīgajiem smūtijiem, risinot problēmu, kā pašu gatavotajos smūtijos saglabāt iespējami daudz vērtīgo uzturvielu un palēnināt oksidāciju. Tāpat kā lēnas gaitas sulas spiedes palīdz izspiest augļu un dārzeņu sulas ar ilgāku glabāšanas laiku un samazinātu uzturvielu zudumu, ierobežojot gaisa piekļuvi, vakuuma blenderis šo problēmu risina lieljaudas blenderu lauciņā.

 

     Galvenā atšķirība starp jebkuru lieljaudas smūtiju blenderi un vakuuma blenderi -  vakuuma blenderis aprīkots ar vakuumsūkni, kas izsūknē gaisu no blendera  krūzes - maisīšana norit bezgaisa vidē. Viena no lielākajām priekšrocībām blendēšanai un uzglabāšanai vakuumā - Jums nav jāuztraucas par uzturvielu un antioksidantu zudumiem, kas rodas produktu saskarē ar skābekļa molekulām.

 

     Viens no lielākajiem izaicinājumiem ir produktu blendēšana, saglabājot uzturvielas, kas tiek zaudētas skābekļa un ātru apgriezienu blendēšanas rezultātā. Izsūknējot gaisu no blendera krūzes, šī reakcija faktiski tiek ierobežota. Iegūtais smūtijs ir gandrīz bez putām, gaišākā krāsā un saglabājis produkta vērtīgās uzturvielas.

 

Vakuuma blenderis

 

 

     Vakuuma blenderos tiek izmantota pavisam jauna sajaukšanas tehnoloģija - vispirms no blendera krūzes tiek izsūknēts gaiss, jaukšana tiek veikta vakuumā.

 

Kā rezultāts:

 

Uzturvielām bagātāks smūtijs

dažas uzturvielas, kā piemēram, vitamīns C un taukos šķīstošie vitamīni A un E, skābekļa ietekmē ļoti ātri sadalās un zaudē savu bioloģisko aktivitāti. Vakuuma blendēšanas procesā gaiss no blendera krūzes tiek izsūknēts, līdz ar to iespējams saglabāt organismam tik nepieciešamās uzturvielas.

 

Smūtiji ar ilgāku glabāšanas termiņu

vakuuma blendera komplektā atradīsiet arī vakuuma trauku, kur iespējams uzglabāt mājās pagatavoto smūtiju ilgākā termiņā, bez konservantiem - saglabājot dzēriena krāsu un svaigu garšu.

 

Mazāk putu

smūtiji, īpaši zaļie smūtiji, kas pagatavoti no lapu dārzeņiem, saskarē ar gaisu, sakuļas lielās putās. Vakuuma blenderī pagatavotam smūtijam  putu faktiski nav, jo tas tiek gatavots vakuumā.

 

Noslāņošanās

ja parastajā lieljaudas blenderī sakultu smūtiju uzreiz neizlieto, tas noslāņojas. Vakuumā pagatavotam smūtijam sastāvdaļas tiek vairāk emulģētas, līdz ar to iegūtais kokteilis slāņojas ievērojami mazāk.

 

 

     Vakuuma blendera motora jauda nav salīdzināma ar īpaši jaudīgajiem superblenderiem, tā ir vien 800W, taču iegūtais rezultāts pārsteidz. Tas sasmalcina tādus produktus kā selerijas, svaigi ķirbji, ledus, saldētas ogas perfektā biezsulā. Ipaši piemērots zaļo smūtiju pagatavošanai. Konsistence, krāsa un garša ir nesalīdzināmi labāka kā par līdzīgu cenu nopērkamos parastajos blenderos smalcinātiem produktiem.

 

Vakuuma blenderis nav piemērots sausu produktu, tādu kā rieksti, smalcināšanai.

 

 

Lielisks risinājums augļu un dārzeņu biezsulu jeb smūtiju pagatavošanai, aukstām mērcēm un zupām, bērnu pārtikai un saldējumam

 

Nav piemērots sausu produktu, riekstu, karstu zupu, lielu ledus gabalu un ielos gabalos saldētu produktu smalcināšanai.

 

Vairāk par vakuuma blenderi uzzini šeit.

 Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasSalidzini.lv logotips